Latest Updates
Jul
8
Herkese İyi Bayramlar!
Posted by NTT Support on 08-07-2022 / 18:00

Sevgili NTTGame oyuncuları,

NTTGame Müşteri Destek ekibi olarak sizlere 9 Temmuz 2022 günü başlayacak olan Kurban Bayramı'nda sevdikleriniz ile birlikte mutlu ve güzel bir bayram geçirmenizi diliyoruz. 9 Temmuz - 12 Temmuz tarihleri arası bayram tatili olması sebebiyle bu süreçte yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak bizlere göndereceğiniz biletlerin cevaplanma sürelerinin normalden biraz daha uzun sürebileceğini siz oyuncularımıza bildirmek isteriz.

Sizlere hızlı ve pozitif kullanıcı desteği sağlamak için bayram tatilinden sonra çalışmalarımızı tüm hızımız ile sürdüreceğiz.  

Tatil süresince yaşayacağınız sorunlar için Bilgi Bankamızdan destek alabilirsiniz.

http://nttga.me/bilgibankasi


Read more »Jun
20
ICS Numara Değişim Desteği - 2022
Posted by NTT Support on 20-06-2022 / 13:33

Herkese Merhaba,

NTT Game olarak, kullanıcılarımıza hesap güvenliğini arttırmaları adına sunduğumuz ICS/OTP servisinde kullanıcılarımız tarafından tanımlanan telefon numaralarının birçok sebepten dolayı kapatıldığını veya erişilemediğini biliyoruz. Bu gibi durumlar için 15 Şubat 2019 tarihine kadar NTT Game Müşteri Destek birimine ulaşan kullanıcılarımıza numara değişimi için destek sağlanıyordu. Fakat bu tarihten sonra numara değişim desteği sonlandırıldı.

Yönetim ekibi olarak kullanıcılarımızdan gelen yoğun numara değişim taleplerini tekrar değerlendirdik ve ICS Numara Değişim hizmetini 20 Haziran 2022 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında tekrar aktif etme kararı aldık. ICS servisinde tanımlı telefon numaralarına erişemeyen kullanıcılarımız NTT Game Müşteri Destek sayfası üzerinden ICS/OTP kategorisine bilet göndererek numara değişim hizmeti alabilirler.

Başvuru Başlangıç Tarihi: 20.06.2022 - 14:00
Başvuru Bitiş Tarihi: 30.09.2022 - 23:59

Numara Değişim Hizmeti Hakkında Bilinmesi Gerekenler
*ICS servisinde tanımlı olan telefon numarasına erişimi olmayan tüm kullanıcılarımız bu hizmetten faydalanabilecektir.

*Başvurular NTT Game Müşteri Destek sayfası üzerinden ICS/OTP kategorisine bilet gönderim yoluyla yapılacaktır.

*Numara değişim hizmeti için Destek birimine başvuran kullanıcılarımızdan hesap aidiyet bilgileri (Hesap kayıt tarihi, doğum tarihi, ödeme geçmişi vb.) talep edilecektir. İstenen bilgiler kullanıcı tarafından doğru şekilde sağlanmadığı takdirde numara değişimi yapılmayacaktır.

*Numara değişimi için başvuru yapan kullanıcılarımızın hesaplarında tanımlı olan mail adreslerine erişimlerinin bulunması gerekmektedir. Hesap aidiyet doğrulaması sırasında tanımlı olan e-posta adresine bir kod gönderilecek ve bu bilgi bilet üzerinden istenecektir. E-mail adresine erişimi olmayan ve gönderilen kodu iletemeyen kullanıcılarımıza destek sunulmayacaktır.

*Hali hazırda ICS servisinde tanımlı olan telefon numarasını bilmeyen kullanıcılarımıza destek sağlanmayacaktır. Numarayı hatırlamayan kullanıcılarımızın ICS web sitesine giriş yaparak numaranın sansürlü görünümüne ulaşabilirler.

*30 Eylül 2022 saat 23:59'dan sonra yapılan başvurular değerlendirme yapılmadan direkt olarak reddedilecektir.

Tüm Oyuncularımıza Duyurulur!

Knight Online Ekibi


Read more »May
12
Ziraat Bankası Kartları İçin Sınırlama
Posted by NTT Support on 12-05-2021 / 14:12

Herkese Merhaba,

NTT Game portalımız üzerinde kullanıcılarımıza sunduğumuz Paybyme Kredi Kartı seçeneği üzerinden Ziraat Bankası'na ait kartlar ile alışverişlerde bir sınırlama yapılmıştır.

Ziraat Bankası ile Paybyme arasında uygulanan sınırlama kapsamında kullanıcılarımız portalımız üzerinden bir seferde maksimum 100 TL'lik işlem gerçekleştirebilecektir. 100 TL üzeri Npoint alımı yapmaya çalıştığınızda karşınıza "Sistem Hatası" uyarısı çıkacak ve işleminiz tamamlanmayacaktır.

Daha yüksek oranlarda Npoint alımı yapmak isteyen kullanıcılarımız maksimum 100 TL olacak şekilde arka arkaya (güvenlik dahilinde uygulanan günlük/haftalık/aylık işlem adetleri kapsamında) alım işlemi gerçekleştirebilirler. Bu konuda bir sınırlama bulunmamaktadır.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Knight Online Ekibi


Read more »Apr
26
NPoints Yükleme Sorunu Hakkında
Posted by NTT Support on 26-04-2021 / 11:36

Herkese Merhaba,

Son dönemde bazı kullanıcılarımızın NTT Game portalımız üzerinde yer alan Npoints kısmından ve oyun içi PUS sayfasından Npoints alımı yapmaya çalışırken bir hata ile karşılaştıklarının farkındayız. Konu hakkında teknik ekibimizle gerekli detaylar paylaşıldı.

Yaşanan sorun genel bir sorun olmamakla birlikte sorunu yaşayan kullanıcılarımıza daha hızlı çözüm sağlanabilmesi adına teknik ekibimiz ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. Sorun çözümlendiğinde kullanıcılarımıza bilgilendirme yapılacaktır.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

----

Güncelleme: 27.04.2021

Teknik ekip ile yaptığımız görüşme neticesinde Npoints yükleme sorunu giderilmiştir. Bu sorunu yaşayan kullanıcılarımızın Npoints alışverişlerini gerçekleştirebilirler.

Bu süreçteki sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.


Knight Online Ekibi


Read more »Aug
21
Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICS/OTP Şartı Geldi
Posted by NTT Support on 21-08-2020 / 11:42

Herkese Merhaba,

NTT Game olarak yeni Knight Online sunucularımız Altar - Vega - Sirius'a giriş yapılabilmesi için sizlere sunduğumuz NTTNow programı ile ilgilli bir karar aldık. Alınan karar nezdinde 21 Ağustos 2020 saat 11:00 itibarıyla Altar - Vega - Sirius sunucularımız için NTTNow aktivasyon zorunluluğu kaldırıldı ve hesap güvenliğinizi arttırmak adına sizlere sunduğumuz ICS/OTP aktivasyon zorunluluğu getirildi.

21 Ağustos 2020 saat 11:00'den sonra NTT Game portalımız üzerinden oluşturulan hesaplarda yeni sunucularımıza giriş yapılabilmesi için ICS hizmeti hesap üzerinde aktif edilmek zorundadır.

Hali hazırda NTTNow uygulaması aktivasyonu ile yeni sunucularımıza giriş yapan kullanıcılarımız için de ICS aktivasyonu yapmaları için 30 günlük (tam tarih önümüzdeki günlerde paylaşılacak) süre verilecektir. 30 günlük süre sonunda geçmiş dönemde NTTNow aktivasyonu yapmış olan, fakat ICS aktivasyonu yapılmayan hesaplar yeni sunucularımıza giriş yapamayacaktır. Bu hesaplar ile tekrar giriş yapılabilmesi için ICS aktivasyonu yapılması istenecektir.

ICS/OTP sistemimiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Ek bilg 1i: Hali hazırda yeni sunucularımızda oynayıp, ICS hizmetini aktif şekilde kullanan oyuncularımızın bu geçiş dönemi için herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır.

Ek bilgi 2: Yeni sunucularımızda NTTNow'dan ICS hizmetine geçiş sürecinde ICS hizmetinde sorun yaşayan ve hali hazırda NTTNow aktivasyonu yapmış kullanıcılarımız 24 Eylül 2020 tarihine kadar destek ekibi ile iletişime geçebilirler.

Herkese İyi Oyunlar!


Read more »

© 2005-2018. All rights reserved.
Licensed and published by Game Cafe Services, Inc.